Nasza Historia

Pasja, nauka, doświadczenie, indywidulane podejście
oraz zaangażowanie w dobro każdego pacjenta.
Wszystko to połączone w rodzinnym biznesie, który od lat działa po to by uszczęśliwiać i pomagać wszystkim naszym pacjentom.

o nas

kilka słów o klinice

Stworzyliśmy miejsce, w którym pomagamy ludziom odzyskać zdrowie, spokój i pewność siebie. MM Clinic oferuje usługi medycyny estetycznej, terapii konopiami,
a także zakładanie wszywek alkoholowych. 

Wszystkie usługi łączy ze sobą profesjonalizm i jakość przeprowadzonych konsultacji i zabiegów. 

W naszej ofercie znajdziesz zabiegi przybudowy skóry, lifting, botox, a także usuwanie zmian skórnych, leczenie blizn oraz rozstępów i wiele więcej. Dobieramy metody działania do każdego pacjenta, w taki sposób, aby zmaksymalizować skuteczność zabiegów. 

Umów się na indywidualną konsultację i pozwól, aby nasi specjaliści pomogli Ci dobrać najlepsze metody korekcji estetycznej i zniwelowania problemów.

 

Nasza misja i wizja

Na pierwszym miejscu stawiamy naszych pacjentów. Do każdego pacjenta zawsze podchodzimy indywidualnie, w celu dobrania najlepszych metod wykonania oferowanych usług. Dzięki temu nasza działalność jest skuteczna, a przede wszystkim sprawdzona i bezpieczna. 

Nasza misja

Na pierwszym miejscu stawiamy Twoje dobro – dobro naszego pacjenta. 
Oferujemy usługi najwyższej jakości, wciąż starając się ulepszać stosowane metody, tak aby zawsze oferować to, co najlepsze.
Innowacyjne rozwiązania, nowoczesne technologie i indywidualne podejście 
– to wszystko z myślą o najwyższej satysfakcji. 

Nasza wizja

Wizja działalności MM Clinic opiera się na ciągłym rozwoju.
Dążymy do tego, aby nasze usługi i oferta zabiegów wciąż zadowalała każdego, kto pragnie zainwestować w swoje zdrowie, estetykę i piękne. 
Łączymy doświadczenie z ciągłą nauką i szkoleniem nowych technik. Wszystko po to, by oferować najlepsze na rynku usługi Medycyny Estetycznej, a także wiele więcej.

Gwarancja jakości

R

Dobro i zadowolenie pacjenta na 1 miejscu,

R

Kierunkowo wykształcony i doświadczony zespół,

R

Indywidualne i całościowe podejście,

R

Wieloletnie doświadczenie

zespół

Specjaliści

Marek Marciniak

Wszywki alkoholowe

Doświadczony lekarz, który swoim indywidualnym podejściem gwarantuje do każdego pacjenta, gwarantuje skuteczność przeprowadzonego zabiegu. W swojej pracy stawia dokładność, profesjonalizm, a także na edukację i uświadomienia pacjenta, co przekłada się na skuteczność walki z nałogiem.

 

Michał Marciniak

leczenie konopiami

Specjalista z doświadczeniem, zajmujący się skutecznym dobieraniem i prowadzeniem leczenia konopiami. Terapia medyczną marihuaną może być skuteczna tylko wtedy, jeśli jest dostosowana do indywidualnych potrzeb i wymagań pacjenta. Właśnie takie podejście specjalistów w MM Clinic jest gwarancją skuteczności leczenia, poprawy zdrowia i zadowolenia pacjentów.